Szanujemy Państwa prawo do prywatności- tutaj  znajduje się nasze stanowisko co do gromadzenia,wykorzystywania i przetwarzania informacji o użytkownikach.

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane?

Korzystający z naszego serwisu pozostają anononimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.Informacje zawarte w logach systemowych (np adres IP)-wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie- są wykorzystywane przez nas do celów technicznych, związanych z administracją serwerem.

Realizacja zamówień danego klienta wymaga wypełninia formularza w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail, nr.telefonu) . Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz dla celów lepszego dostosowania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainetresowań.

W jaki sposób są chronione informacje?

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez nazs serwis z e szczególnym zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa.

Żadne ze zgromadzonych danych o użytkownikach nie są ujawniane osobom trzecim.

Krótki słowniczek przydatnych pojęć:

  • cookie - jest to niewielka informacja zapisywana przez serwer na komputerze użytkownika w pliku cookie.txt, którą serwer może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego komputera.
  • log systemowy - jest to informacja, jaką przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdym połączeniu, może zawierać różne dane jak numer IP, z których można mniej lub bardziej dokładnie ustalić skąd nastąpiło połączenie
  • adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do Internetu, numer IP może być na stałe związany z danym komputerem (statyczny) lub przydzielony mu na dane poączenie (dynamiczny